2008 DGS – Dikey Geçiş Sınavı Soru ve Cevapları Açıklandı

2008 yılı dgs soru ve  cevapları yayınlandı. Aşağıdaki linklerden PDF formatında soruları ve cevapları indirebilirsiniz. Tüm adaylarımıza geçmiş olsun diyor ve başarılarının devamını diliyoruz. İşte sorular ve cevapları : Okumaya devam et 2008 DGS – Dikey Geçiş Sınavı Soru ve Cevapları Açıklandı

2008 Dikey Geçiş Sınavı (DGS) başvuruları yarın başlıyor

Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Ön lisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Dikey Geçiş Sınavı, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nce 13 Temmuz’da yapılacak.

Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Ön lisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Dikey Geçiş Sınavı, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nce 13 Temmuz’da yapılacak. Sınav için başvurular yarın başlayacak ve 21 Mayıs’ta sona erecek.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nden (ÖSYM) yapılan açıklamaya göre, Meslek Yüksekokulu mezunları ile Açıköğretim Ön lisans Programları Okumaya devam et 2008 Dikey Geçiş Sınavı (DGS) başvuruları yarın başlıyor

Sınav zamanı yeni tasarımıyla tekrar karşınızda

Sınav zamanı kısa bir aradan sonra tekrar geniş içeriği ile tekrar yayın hayatına başladı. Tüm sınavlar hakkında geniş bilgilere ve güncel eğitim haberlerine sitemizde ulaşabilirsiniz.